West Worthing Doubles Open 2021
tOURNAMENT INFORMATION

Tournament Organiser

Kelly Eastment | kellysquash@hotmail.com | Tel: 07824874746

Tournament Dates

This event will be a one day event run on Saturday the 11th of December 2021 with the categories below.

Tournament Categories

Men's A Grade

Men's B Grade

Men's C Grade

Mixed Grade

More Information

• Trophies for all grade and plate winners!

• Entry fee £20, payable by cash on the day! (or £30 if entering two events)

• Entry Fee includes  West Worthing Doubles Open tournament t-shirt

• All players are guaranteed a minimum of three matches.

• All group matches will be best of 3 PAR 11 scoring, all finals and plate finals will be best of 5 PAR 11 scoring.

• For all enquiries please email joe@cmstringers.com or call/text: 07909 531367 

ENTRY FORM

Player One


Player Two


ENTRY LIST

This entry list was last updated on: Tuesday 8th December 2021 @ 12:10pm

A Grade

1. Matthew Lidington (Brighton) / Matthew Pelling (Brighton)
2. Pete Higgins (Brighton) / Jack Hewett (West Worthing)
3. Harvey Von Biel (Dulwich) / Peter Berkley (Cardiff)
4. Danny Berkley (Chichester) / George Porter (Middleton)
5. Neville Sears (Rodmersham) / John Brewer (Rodmersham)
6. Graham Manser (West Worthing) / Toby Dawson (Dolphin)
7. Joe de la Fuente (Middleton) / Alex Fuente (Middleton)
8. Jonathan Andvig (Southbank) / Deepak Mawar
9. Joe Mack (Hove Fitness & Squash) / Peter Berry (Nutley Squash Club)
Res 2. 
Res 3.

B Grade

1. Joel Message (West Worthing) / Thom Taylor (West Worthing)
2. Robert Brockwell (West Worthing) / Simon Phillips (West Worthing)
3. Clare Young (West Worthing) / Kelly Eastment (West Worthing)
4. Joe Mack (Hove Fitness & Squash) / Pete Berry (Nutley Squash Club)
5. Tom Richards / Mick Nepaul
6. Luke Finch (Horsham) / Richard Stevenson (Horsham)
7. Mike Van der Weyden (Horsham) / Daryl Farmer (Horsham)
8. Andrew Rowland (West Worthing) / Craig Rowland (West Worthing)
9. Jonathan Andvig (Southbank) / Alex Robertson
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Res 1. 
Res 2. 
Res 3.

C Grade

1. Robert Brockwell (West Worthing) / Simon Phillips (West Worthing)
2. Jade Weston (West Worthing) / Steve Crymble (West Worthing)
3. Murray Clarke (West Worthing) / Nick Fair (West Worthing)
4. Luke Savage (West Worthing) / Simon Alford (West Worthing)
5. Andrew Rowland (West Worthing) / Simon Rowland (West Worthing)
6. Tom Von Biel (Hove) / Lewis Von Biel (Hove)
7. Amber Clarke (Rodmersham) / Lennon Clarke (Rodmersham)
8. Craig Rowland (West Worthing) / Callum Agnew (West Worthing)
9. Shey Bambgaiye / Alex Robertson
Res 1. 
Res 2. 
Res 3.

Mixed Grade

1. Graham Manser (West Worthing) / Jade Weston (West Worthing)
2. Kit Pearman (Bluecoats Horsham) / Clare Young (West Worthing)
3. Lennon Clarke (Rodmersham) / Kelly Eastment (West Worthing)
4. Deepak Mawar / Diana Munoz
5. Richard Clarke (Rodmersham) / Amber Clarke (Rodmersham)
Res 1. 
Res 2. 
Res 3.